FamilyDay Fotostuudio Tallinnas

Laste ja pere fotostuudio

FamilyDay Stuudio on Teie laste ja pere fotostuudio. Siiamaani ei ole ilusaid perepilte? Eredavärvilisi ja huvitavaid laste portreefotosid? Kas tuli aeg imeväärseid ja unustamatuid hetki jäädvustada? Võta meiega ühendust! Meie fotostuudio aitab luua imeilusat perealbumit Teie ja Teie lapse mälestuseks!

BEEBIOOTUSE PILDID

Beebiootus on imeline aeg. Eriti esimest korda, kui kõik on uus ja tundmatu.  Jäädvusta seda fantastilist aega oma elus, enne kui sinu perre saabub uus väike liige! Pakkume lapseootuse pildistamist nii stuudios,  kui ka väljas.

VASTSÜNDINUTE PILDISTAMINE

Ärge oodake, ärge laske seda momenti käest ja pildistage oma pisikest kohe. Võite olla kindlad, et sellega ei kaasne mingeid välklampe, stressi või kiirustamist. Me läheneme igale beebile individuaalselt ja võimaldame nii palju aega, kui tal on vaja söömiseks, magamiseks ja kohanemiseks. Meil on suur valik beebiaksessuaare, erinevaid kootud mütse ja teisi asju nii tüdrukutele kui ka poistele. Vastsündinute pildid on terve elu mälestuseks.

Perepildid

Meie juures saate lisaks kaunitele laste-ja perepiltidele osa ka meeldivast pildistamiskogemusest ning ühtlasi luua ilusaid mälestusi perega koosveedetud hetkedest. Siin ei ole liigset stuudiovarustust, mis segaks ja hirmutaks lapsi või rööviks hoopiski nende tähelepanu. FamilyDay fotostuudio on lapsesõbralik ning läbi mõeldud just selliselt, mis aitab neil kiiremini kohaneda stuudioga. Nii nagu on unikaalne iga inimene, nii on ka meie lähenemine igale fotosessioonile!

Laste fotograaf

Meie fotograaf Oleksandra Leonova on spetsialiseerunud eelkõige laste- ja perefotograafiale ning seetõttu oskab leida ühist keelt iga väikese kliendiga. Lapsed on väga otsekohesed ja siirad, ent samas ka nii muutlikud. Praegu lõkerdab laps südamest naerda ning minut hiljem vajub ta juba sügavalt mõttesse ja paistab, et ta teab kõiki maailma saladusi. Mulle meeldib jälgida laste emotsioone ja tabada pildile kõige tõetruumaid hetki.

Sünnipäev fotostuudios

Soovid pidada fotostuudios meeldejääv sünnipäevapidu koos fotograafi ja oma parimate sõpradega? Sa leidsid õige koha –  säravad ja kustumatud hetked FamilyDay Fotostuudios. Veeda  oma sünnipäeva perega meie fotostuudios. Tutvu eripakkumistega siin.

Foto ei ole lihtsalt paberileht värvilise pildiga. Meie jaoks on see osake Teie pereloost, mida me kirjutame koos. FamilyDay Stuudios sinu parimad hetked jäävad alati sinuga!

Teie FamilyDay laste ja pere fotostuudio