Fotograaf

Oleksandra Leonova – Fotograaf Tallinnas

Olen laste- ja perefotograaf Tallinnas, Laste ja pere fotograafide Liidu liige (Disfo.ru), ühtlasi ka FamilyDay fotostuudio rajaja ja innustaja.

Hakkasin tundma huvi fotograafia vastu juba lapsepõlves, kui minu perekonda soetati esimene kaamera. Sealt algaski minu teekond fotograafia põnevasse maailma ning aitas mul kasvada just selliseks fotograafiks nagu ma hetkel olen.

Algusaastatel pildistasin kõike ja läbisegi, enne kui avastasin, et kõige paremini tulevad mul välja just laste- ja perefotod. Fotograafina on oluline leida oma suund, sest ainult siis võib olla kindel, et see mida tehakse, tehakse pühendunult. Lapsed on väga otsekohesed ja siirad, ent samas ka nii muutlikud. Praegu lõkerdab laps südamest naerda ning minut hiljem vajub ta juba sügavalt mõttesse ja paistab, et ta teab kõiki maailma saladusi. Mulle meeldib jälgida laste emotsioone ja tabada pildile kõige tõetruumaid hetki. Just seepärast armastangi oma tööd! Nii südantsoojendav on näha rõõmsaid ja rahulolevaid vanemaid, kui nad vaatavad oma laste fotosid. Ma olen kindel, et fotograafia on võitnud suurema osa minu südamest ja on minu jaoks kindlasti rohkemat kui kõigest töö.

Iga fotograafi portfoolio näitab tema meistrilikkuse taset, seega ma jätan õiguse kasutada paremad pildid oma portfoolios, osaleda näitustel ja võistlustel, kuna see on minu elukutselise tegevuse lahutamatu osa. Täiesti konfidentsiaalne pildistamine on võimalik kokkuleppel.

Sinu fotograaf Oleksandra!