Fotograaf Tallinnas

Oleksandra Leonova – Fotograaf Tallinnas

Olen pere- ja laste fotograaf Tallinnas, Laste ja pere fotograafide Liidu liige alates 2013 (Disfo.ru), ühtlasi ka FamilyDay fotostuudio rajaja ja innustaja. FamilyDay fotostuudio on esimene dekoreeritud laste ja pere fotostuudio loodud kevadel 2013.aastal Tallinnas.

Hakkasin tundma huvi fotograafia vastu juba lapsepõlves, kui minu perekonda soetati esimene kaamera. Sealt algaski minu teekond fotograafia põnevasse maailma ning aitas mul kasvada just selliseks laste fotograafiks nagu ma hetkel olen.

Algusaastatel pildistasin kõike ja läbisegi, enne kui avastasin, et kõige paremini tulevad mul välja just laste- ja perepildid. Fotograafina on oluline leida oma suund, sest ainult siis võib olla kindel, et see mida tehakse, tehakse pühendunult. Lapsed on väga otsekohesed ja siirad, ent samas ka nii muutlikud. Praegu lõkerdab laps südamest naerda ning minut hiljem vajub ta juba sügavalt mõttesse ja paistab, et ta teab kõiki maailma saladusi. Mulle meeldib jälgida laste emotsioone ja tabada pildile kõige tõetruumaid hetki. Just seepärast armastangi oma tööd pere- ja laste fotograafina! Nii südantsoojendav on näha rõõmsaid ja rahulolevaid vanemaid, kui nad vaatavad oma laste fotosid. Ma olen kindel, et fotograafia on võitnud suurema osa minu südamest ja on minu jaoks kindlasti rohkemat kui kõigest töö.

Iga fotograafi portfoolio näitab tema meistrilikkuse taset, seega ma jätan õiguse kasutada paremad pildid, eriti perepildid, oma portfoolios, osaleda näitustel ja võistlustel, kuna see on minu elukutselise tegevuse lahutamatu osa. Täiesti konfidentsiaalne pildistamine on võimalik kokkuleppel.

FamilyDay Stuudiosse lastega ma läheks
kõik on seal nii ilus, et sõnadest jääb väheks.
Võid tunda selles fotostuudios
superstaarina sa end,
kutsu kaasa, sõber, lapsed, õde või vend.
Kvaliteediga sa kindlalt rahule võid jääda,
FamilyDays Stuudio ei löö kellegile käega.

/Jaanus Sepp/

Sinu pere ja laste fotograaf tallinnas Oleksandra!

Broneeri